بیوگرافی

بسم الله الرحمن الرحیمدکترایمان بلورچی متولد 1351 تهران دانش آموخته دبیرستان کمال و فارغ التحصیل رشته دندان پزشکی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران در سال 1375 هستند.

ایشان در سال 1381 تخصص خود را در رشته اندودانتیکس از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نمودند و در همان سال رتبه اول برد تخصصی دربین دانشگاه های ایران را کسب نمودند. تا سال 1383 ایشان تجارب زیادی از فعالیت حرفه ای در کلینیک های شهرهای مختلف ایران از سمنان، اصفهان، قم و تهران ... بدست آورده و چندین تکنیک درمان را نیز ارائه نموده اند.

ایشان از پیشروان این رشته خصوصا در زمینه بالینی بوده اند و همواره با توجه به مهارت خاص کلینیکی، در بالاترین سطح این رشته مشغول فعالیت بوده اند.

مطب ایشان در تهران در سال 1383 افتتاح شد و به عنوان یکی از مجهزترین و با کیفیت ترین کلینیک های اندودانتیکس دنیا مطرح میباشد.

ایشان تا کنون سخنرانی های بسیاری در کنگره های مختلف بین المللی داشته اند و سی کارگاه آموزش تکنیک ها و مهارت های وسایل جدید برای دندانپزشکان برگزار نموده اند.

در سال 2015 ایشان فلوشیپ لیزر از دانشگاه جنوا ایتالیا اخذ نمودند و در این زمینه دندانپزشکی نیز فعالیت می نمایند.

فعالیت ایشان در دانشگاه شهید بهشتی به عنوان استادیار از سال 1393 آغاز شد و ایشان درهمان سال تکنیک های آماده سازی کانال BHT برای دانشجویان و دندانپزشکان ارائه نمودند که اکنون به عنوان یکی از تکنیک های آموزش به دانشجویان در دانشگاه تدریس می گردد.

هدف ایشان به عنوان دندانپزشک، درمان بیماران با بالاترین کیفیت و به عنوان استاد آموزش دانشجویان این رشته در بالاترین سطح میباشد.